Elzab K10 – kasa fiskalna dla sprzedaży sezonowej

Elzab K10 to nowoczesna mobilna kasa fiskalna, którą z powodzeniem można polecić dla sprzedaży sezonowej. Jakie zalety posiada?    

 

Wytrzymała

Praca w terenie to prawdziwe wyzwanie dla kasy fiskalnej. Musi mieć ona naprawdę wytrzymałą obudowę. Elzab K10 wyposażono w obudowę dwukomponentową. Poza tym posiada twardy wewnętrzny ABS. Dzięki temu wytrzyma niejeden przypadkowy upadek czy uderzenie.

Mała i poręczna

Mobilna kasa fiskalna – to z założenia kasa, z którą można się łatwo przemieszczać. Taka właśnie jest kasa Elzab K10. Niewielkie wymiary i mała waga – na tyle mała, że nadaje się do noszenia… na szyi. Jeżeli wyposażysz urządzenie w smycz – będziesz mieć wolne ręce do prezentowania czy pakowania produktów dla klienta. Ta kasa ze względu na swoje wymiary zmieści się nawet na bardzo małym stoisku, stoliku czy straganie.

Nowoczesna i przyjazna

Kasa fiskalna Elzab K10 to pierwsza na rynku kasa z dotykowym wyświetlaczem dla sprzedawcy. Działa tak jak telefon albo tablet i jest intuicyjna w obsłudze. Dzięki temu paragon fiskalnych wydrukujesz szybko i sprawnie.

Kopie paragonów na karcie pamięci

Elzab K10 zawdzięcza swoje gabaryty i wagę zastosowaniu modułu elektronicznej kopii paragonów. Zamiast dodatkowego mechanizmu na druga papierową rolkę posiada miejsce na kartę pamięci SD. Kopia elektroniczna to nie tylko niska waga urządzenia. To także oszczędność pieniędzy (wydajesz je tylko na jedną rolkę, a nie na dwie) i miejsca (nie musisz go przeznaczać na sterty rolek przechowywanych przez 5 lat).

Dużo za małą cenę

Wysoka jakość w przypadku kasy Elzab K10 idzie w parze z niewielką ceną urządzenia. Nowoczesne rozwiązania, wydajny akumulator, solidna obudowa i wszystkie, niezbędne funkcje. Jeżeli to twoja pierwsza kasa fiskalna i możesz skorzystać z ulgi na jej zakup – prawie nie odczujesz tego wydatku. Za małe pieniądze, będziesz miał naprawdę kasę nie tylko na jeden sezon.

Chcesz ją zobaczyć? Zapraszamy do sklepu z kasami fiskalnymi

http://buchcom.pl/kontakt.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *