Nowa kasa fiskalna firmy Posnet

Nowa kasa fiskalna Posnet

Model NEO XL to nowa kasa fiskalna, którą wprowadziła na rynek firma Posnet. Urządzenie to posiada wiele praktycznych udogodnień, między innymi dużą bazę PLU oraz funkcję Ethernet, która pozwala jednocześnie na pracę kasy i edycję bazy danych w komputerze oraz współpracę z monitoringiem. Niewątpliwie kasa fiskalna Posnet NEO XL jest produktem wartym swojej ceny.

Nowa kasa fiskalna firmy Posnet to urządzenie bardzo nowoczesne. Model NEO XL przeznaczony jest dla przedsiębiorców prowadzących duże i średnie placówki handlowe. Bardzo dobrze sprawdzi się w większych sklepach i marketach. Podatnicy, którzy planują w najbliższym czasie zakup kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej, mogą wziąć pod uwagę to nowe urządzenie. Warto zwrócić uwagę na kilka niewątpliwych zalet tej kasy fiskalnej.

Tak dużo towarów

Informacją, która z pewnością zainteresuje właścicieli sklepów z dużym asortymentem, jest pojemność bazy PLU, jaką posiada kasa fiskalna Posnet NEO XL. Można w niej zaprogramować od 30 do nawet 60 tysięcy towarów. To jedna z największych baz dostępnych obecnie na rynku. Dzięki temu ta nowa kasa fiskalna znakomicie sprawdzi się w dużych marketach. Na uwagę zasługuje także szybkość programowania – do 6 800 pozycji na minutę. Kasy fiskalne NEO XL dostępne są w dwóch wariantach – nieco tańszym, dającym możliwość zaprogramowania 30 tys. pozycji, i droższym – do 60 tys. PLU.

Podłączysz się bez przerwy

Bardzo dużą zaletą nowego urządzenia firmy Posnet jest port Ethernet. Funkcja ta pozwala na jednoczesne odczytywanie danych z kopii elektronicznej paragonu, komunikację z systemem magazynowym oraz systemem monitoringu. Co więcej, jeśli chcemy edytować bazę danych czy konfigurować urządzenie, nie musimy przerywać pracy. Kasjer może swobodnie obsługiwać klientów, podczas gdy inna osoba korzysta z dodatkowych funkcji kasy. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i praktyczne. Pozwala zaoszczędzać czas pracowników i klientów oczekujących na wydanie paragonów.

Dodatkowe funkcje

Tak jak każda nowoczesna kasa fiskalna, Posnet NEO XL posiada elektroniczną kopię paragonów, ale to nie wszystkie udogodnienia. Producent tego modelu wpadł na bardzo dobry pomysł – umieścił w kasie 100 metrową rolkę papieru. Nowa kasa fiskalna ma też przyjazną w obsłudze klawiaturę – dużą i czytelną, z trzema poziomami klawiszy skrótu. Kasę można zintegrować z dowolnym systemem monitoringu sklepowego. Dodatkową funkcją jest możliwość obsługi kart lojalnościowych i rabatowych za pośrednictwem urządzenia fiskalnego lub przez autoryzację zewnętrzną.

W trybie sprzedażowym widać nie tylko oznaczenie, ale też nazwę towaru – definiowanie ilość, numeru PLU, ceny oraz rabatu na dany produkt. Zaletą kasy Posnet NEO XL są też rozbudowane funkcje kasjerskie, na przykład deklaracja stanu oraz weryfikacja utargu, maksymalna wartość dla paragonu i produktu itd.

Wydrukuj raport!

Kasa fiskalna Posnet NEO XL dba o przestrzeganie przepisów przez swojego właściciela. Jak to możliwe? Urządzenie to samo przypomina nam o konieczności wykonania okresowego przeglądu technicznego. A jeśli zapomnimy wydrukować na koniec dnia raportu dobowego? NEO XL również nam o tym przypomni. Można również zaprogramować blokowanie wprowadzania operacji, gdy raport dobowy za poprzedni dzień nie został wydrukowany.

Komfort pracy kasjera

To jeszcze nie koniec zalet kasy fiskalnej NEO XL. Urządzenie to nie tylko dobrze wygląda – jest także odporne na uszkodzenia i zalanie. A przecież wypadki te mogą się zdarzyć w każdym sklepie, w szczególności oferującym artykuły spożywcze. Co ciekawe, w nowej kasie można skonfigurować napięcie sterowania szufladą. W zależności od tego, czy ustawimy ją na 6V, 12V, 18V, 24V, możemy mieć bardziej lub mniej intensywne wysuwanie. To udogodnienia, które na pozór wydają się mało ważne, jednak z punktu widzenia kasjera zdecydowanie zwiększają komfort pracy.

Kasa warta swojej ceny

Jak można się domyślać, kasa fiskalna Posnet NEO XL nie należy do najtańszych. Z drugiej strony jak na tak nowoczesne urządzenie cena nie jest wcale wygórowana. Za model z mniejszą bazą PLU zapłacimy około 2 400zł. Kasa fiskalna z większą bazą kosztuje około 2 600zł.

Bez wątpienia nowa kasa fiskalna Posnet NEO XL jest produktem godnym polecenia, choć jak zawsze to sami konsumenci ocenią przydatność i praktyczność tego modelu. Firma Posnet jest jednym z niekwestionowanych liderów branży fiskalnej w Polsce. Współpracuje z ponad 2 000 autoryzowanych dealerów w dużych i małych miastach. Firma ciągle się rozwija i wprowadza na rynek nowe produkty. Niejeden autoryzowany dealer Posnetu przekonał się, że kasy fiskalne tej firmy cieszą się dużą popularnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *