Posnet Revo – nowość na rynku kas fiskalnych!

Prowadzisz mały sklep spożywczy? A może kameralną cukiernię? Punkt ze zdrową żywnością? Dla wszystkich przedsiębiorców sprzedających towary ważone i prowadzących ewidencję z użyciem kasy fiskalnej mamy dobrą wiadomość! Na rynku pojawiło się urządzenie idealne.

Posnet Revo to marzenie wszystkich przedsiębiorców, którzy podczas sprzedaży korzystają zarówno z kasy fiskalnej, jak i wagi kalkulacyjnej. Polubią ją zwłaszcza właściciele małych lokali albo tych urządzonych minimalistycznie. Posnet zamiast dwóch urządzeń zaproponował użytkownikom tylko jedno. Nie. Nie chodzi o to, że musisz wybierać między kasą, a wagą. Masz dwa w jednym. Zyskujesz podwójne.

Posnet Revo – mniej urządzeń, więcej korzyści!

Jak to możliwe? Posnet Revo to kasa fiskalna i waga kalkulacyjna w jednym. Korzyść? Oszczędność miejsca na ladzie sprzedażowej. Szybsza obsługa i większa wygoda. Tarowanie i zerowanie wagi odbywa się z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się wyświetlaczu kasy. Pełna symbioza i synchronizacja. Do tego producent dołożył bogate funkcjonalności i świetny design. Nie przesadzamy. Popatrz sam.

Posnet Revo – mniej urządzeń, większy wybór!

Połączenie kasy fiskalnej i wagi kalkulacyjnej to oczywista zaleta – ale nie jedyna. Urządzeń jest mniej, ale wybór parametrów bogaty. Możesz dopasować Posnet Revo do potrzeb swojego biznesu. Wybierasz wielkość bazy towarowej, ilość portów komunikacyjnych, moc akumulatora. Oraz – uwaga – jeden z sześciu kolorów obudowy do wyboru. Tego jeszcze nie było! Nie dość, że kaso-waga to jeszcze spersonalizowana.

Posnet Revo – gadżet czy perełka?

Urządzenie Posnet Revo nie należy do najtańszych, ale jest w zasięgu wielu przedsiębiorców – zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają ewidencję, a więc których dotyczy ulga na zakup kasy fiskalnej. Mimo wszystko: czy inwestować pieniądze w Posnet Revo? A może połączenie kasy i wagi to tylko chwyt, gadżet, nowinka.

Trzeba przyznać, że Posnet nie poszedł na łatwiznę, jeśli chodzi o parametry swojego nowego produktu. Zyskujemy nie tylko pomysłowe rozwiązanie i prawo wyboru opcji, ale też naprawdę wysokiej jakości komponenty i praktyczne funkcje. A wśród nich mamy:

  • Szybki i solidny mechanizm drukujący
  • Wytrzymałą i praktyczną klawiaturę
  • Opcję nadruku numeru NIP nabywcy na paragonach fiskalnych
  • Przypomnienie o ważnych sprawach! I nie jest to tylko przypomnienie o raporcie miesięcznym czy przeglądzie technicznym, które znamy z innych modeli kas Posnet. Revo może Ci przypomnieć o każdej rzeczy, sprawie, ważnej dacie, którą wcześniej zaprogramujesz!
  • Współpracę z terminalami płatniczymi. Jak to działa? Sprzedawca nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, ponieważ terminal synchronizuje się z kasą. Ani Ty, a Twój pracownik nie zrobi już błędu w kwocie. Poza tym obsłuży klientów szybciej!

Jak Wam się podoba Posnet Revo? Czy połączenie kasy fiskalnej i wagi kalkulacyjnej to według Was dobre rozwiązanie? A może jesteście już szczęśliwymi użytkownikami Posnet Revo? Podzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniami – czekamy na nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *