Samochód za paragon fiskalny?

Nagroda za paragon fiskalny? Tablet, notebook, a może samochód osobowy? Od 1 października 2015 roku jest szansa, że paragon będzie dla niektórych szczęśliwym losem. Na jesieni rusza Loteria Paragonowa. To pewne – umowa na organizację konkursu została już podpisana.

Przetarg zakończony, umowa podpisana. Konsorcjum spółek Unique One Sp. z o.o. oraz  Nuorder Sp. z o.o. przygotują, urządzą i przeprowadzą kompleksową obsługę Loterii Paragonowej. Akcja ruszy 1 października 2015 roku, a pierwsze losowania nagród odbędą się w listopadzie. Skąd pomysł na taką inwestycję?

Paragon fiskalny ma znaczenie!

Ministerstwo Finansów po raz kolejny chce zachęcić Polaków do brania paragonów. Loteria to element promocji idei uczciwej konkurencji i popierania rzetelnego rejestrowania transakcji na kasach fiskalnych. Motywacja dla klienta jest prosta. Nagrody w loterii mają mobilizować konsumentów do brania paragonów fiskalnych, a nawet domagania się potwierdzenia zakupu. Wszystko po to, by móc wziąć udział w zabawie i zdobywać nagrody.

Weź, wprowadź, wygraj 

W Loterii Paragonowej może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat. Pełnoletni uczestnik, który zrobi zakupy i zadba o otrzymanie paragonu fiskalnego (minimalna kwota to przynajmniej 10zł) dysponuje kuponem konkursowym. Musi go jednak zarejestrować na specjalnej stronie internetowej stworzonej przez organizatorów. Potem pozostaje jedynie czekać na losowanie nagród. Losowania planowane są raz na miesiąc.

Co możesz dostać za paragon fiskalny

Każdego miesiąca uczestnicy loterii mogą wygrać nagrodę główną – szczęśliwiec otrzyma samochód osobowy Opel Astra. Do wygrania są także notebooki i tablety. Tablety dostanie się też przedsiębiorca, który wystawił zwycięski paragon premiowany nagrodą główną. Raz na kwartał będzie jeszcze bonusowe losowanie spośród paragonów pochodzących z premiowanej branży. Nagroda specjalna przewidziana w tym losowaniu to samochód Opel Insignia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *